אודות הדר ברדה

לאחר שנים טובות ופוריות בתפקידי ניהול בכירים בתחום השיווק, פניתי לתחום התאורה. בשנת 2009 סיימתי לימודי תכנון ועיצוב תאורה מטעם אוניברסיטת בר אילן.  עשיתי זאת משום שהוביל אותי הרצון למקסם את היכולות האנליטיות שלי מבלי לפגוע ביצירתיות הרבה.  רציתי לשלב בין יצירתיות לדיוק ולמצוא את נקודת המפגש בין ריחוף רעיוני ועמידה איתנה על הקרקע. ידעתי שביכולתי ליצור בכל חלל נתון אווירה ייחודית ומענייינת ולא פחות מכך: יעילה ואפקטיבית. אני מקפידה על חשיבה ייחודית לכל פרוייקט בנפרד, וכך יכולה להבטיח תוצאה  מדוייקת תוך התאמה מלאה לכל פרויקט ופרוייקט.

בעבודתי אני מתאימה את תכנון התאורה לטעם הלקוח, סגנון הפרויקט ותקציבו.  לומדת את הפרוייקט ובודקת מהם הרעיונות האדריכליים והעיצוביים בו ומקפידה להשתלב בהם ולהעצים אותם. חשוב לציין שאני עובדת בשיתוף פעולה מלא עם אדריכל/ית או מעצב/ת הפרוייקט.

תחום התאורה התפתח מאד בשנים האחרונות והוא ממשיך בתנופת התפתחות טכנולוגית בקצב מהיר מאד. אפשרויות חדשות נפתחות חדשות לבקרים , אפשרויות שמאפשרות ליצור תרחישים חדשים ועיצובים מדוייקים.  לאור זאת, אני מקפידה מאד להתעדכן בחידושים בתחום התאורה, על מנת שאוכל לפתוח בפני לקוחותי את מירב האפשרויות העומדות לרשותם.

בעידן בו מרבית התאורה הינה תאורה טכנית, חלקה סמויה וחלקה שקועה , יש חשיבות רבה להנחיות מדוייקות ונכונות לאנשי הביצוע כדי להבטיח תוצאה מדוייקת, יפה וניתנת לתחזוקה בקלות. לכן אני מקפידה מאד על הוצאת תכניות תאורה מפורטות מאד, שרטוט פרטים מפורטים היכן שנדרש, ומשכללת את כלי העבודה שלי בתחום זה ללא הרף. 

המוטו שלי בתכנון תאורה הוא יצירת הרמוניה מלאה בין פונקציונליות בלתי מתפשרת לבין עיצוב ייחודי התפור על פי טעם הלקוח והמתכנן.